Бiр килограмм шабдалы мен бiр кг алмурт багасы 1276тг. 2 кг шабдалы 3 кг алмургтан 72 тг-ге арзан.

Шабдалы мен алмурттын багасы кандай ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Давидовская Анастасия.

Шабдалы = Ш

Алмурт = А

Ш + А = 1276 тг

2Ш = 3А - 72

Ш = 1276 - А

2 (1276 - А) = 3А - 72

2552 - 2А = 3А - 72

5А = 2552 + 72

А  = 524,8

Ш = 1276 - 524,8

Ш = 751,2

Алмурт = 524,8 тенге

Шабдалы = 751,2 тенге

524,8+751,2 = 1276 тг

2 * 751,2 = 3 * 524,8 - 72