Розв’яжіть графічно систему рівнянь: х²+у²=3 у=2-х² ​


Ответы на вопрос

Отвечает Черяпкин Иван.

Ответ:

x=-u +3/2

Объяснение:

2x+y×2=3

2x=3-2y