Перший член арифметичної прогресії (ап) дорівнює 20, а різниця дорівнює -3. Знайдіть а15.

Помогите пожалуйста срочно очень ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедиярова Актоты.

Дано : а1 = 20

d = -3

Знайти: a15

a15 = a1 + 14d

a15 = 20 + 14*(-3) = 20 - 42 = - 22

Відповідь: - 22