Розкладіть на множники тричлен x² +4ху-5у², виділивши попередньо квадрат двочлена.


Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Анатолий.

Объяснение:

 {x}^{2}  + 4xy - 5 {y}^{2}  =  {x}^{2}   - xy +  5xy - 5 {y}^{2}  = x(x - y) + 5y(x - y) = (x - y)(x + 5y)