Які з послідовностей є геометричною прогресією? а)7; -14; 28; б)5;6;7; в)4;2;1; г3;1;0?


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Дарья.

Ответ:

А, В

Объяснение:

А)q= -2

7*(-2)= -14

-14*(-2)=28

В) q=1/2

4*(1/2)=2

2*(1/2)=1