В арифметичній прогресії (an) a1=13,6; d=-0,8. Знайти номер члена, який дорівнює -2,4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан Ваня.

Ответ:

Объяснение:an=a1+d(n-1)

-2,4=13,6-0,8(n-1)

0,8(n-1)=16

n-1=20

n=21