Подати у вигляді добутку многочлена 10x^2+10xy+5x+5y=


Ответы на вопрос

Отвечает Лучко Софія.

Ответ:

Объяснение:

10x²+10xy+5x+5y==10x(x+y)+5(x+y)=(x+y)(10x+5)=5(2x+1)(x+y)