Знайдіть суму десяти перших членів арифметичної прогресії якщо a1=-1, a4=-9​


Ответы на вопрос

Отвечает Тушин Михаил.

Ответ:

-370

Объяснение:

a1=-1
a4=-9
a4=a1+d
-9=-1+d
d=-8
S10=(2a+d(n-1)/2)*10
S10=2*(-1)+(-8)(10-1)/2=-37*10=-370