функцію задано формулою y=3x+8 1)значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -3; 2) значення

аргументу, якщо значення функції дорівнює -7(пожалуйста скажите дам 100 баллов)​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Настя.

Ответ:

у = 3х + 8

1) Якщо х= -3, то у= 3·(-3)+8= -9+8 = 1

2) Якщо у= -7, то

3х+8= -7

3х= -7-8

3х= -15

х= -15:3

х= -5

Отвечает Беспелюхина Софья.

1) вместо икса подставляем -3

у(-3)=3*(-3)+8=-9+8=-1

2) вместо у подставим -7, получим -7=3x+8; 3x=-15; у=-5