1.Функція задана формулою у = 5х – 7 . Визначити: А) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 2; Б)значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -20; В)чи проходе графік функції через точку А( -3; - 22).

Ответы на вопрос

Отвечает Правдивец Елизавета.

Ответ:

А)y=5*2-7=3 відповідь:3

Б)5x=-7-(-20)

5x=-7+20

5x=13

x=13:5

x=2,6

B)A(-3;-22)

y=5*(-3)-7

Графік функції y=5x-7 проходить через т. А (-3;-22)

Объяснение:

не знаю чи правильно Б завдання :)