У вазі 15 квіток: 3 білих троянди, 9 червоних гвоздик, 3 жовтих айстри. Навмання обирається одна

квітка. Яка ймові- рність того, що вона а) біла? б) червона? в) жовта?

Ответы на вопрос

Отвечает Вихарев Максим.

Ответ:

Вероятность находится по формуле:

P = m/n

а) P = 3/15 = 0,2

б) P = 9/15 = 0,6

в) P = 3/15 = 0,2