Не виконуючи побудови знайти точки перетину графіка функцій у=2х²+5х з осями координат.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Алисия.

ОУ : х=0

у=2*0²+5*0=0. Ответ: (0; 0)

ОХ : у=0

2х²+5х=0

х(2х+5)=0

х=0 и 2х+5=0

2х= -5; х= -2,5

Ответ: (0;0), (-2,5;0)