Функцію задано формулою у = -6х+ 17. Знайдіть значення функції, якщо значення аргумента дорівнює -1


Ответы на вопрос

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ:

23

Объяснение:

у = -6*(-1)+17= 6+17= 23