При якому значенні х правильна рівність? Х в квадраті +1,2=2,6х


Ответы на вопрос

Отвечает Савина Полина.

Ответ:

х = 0,6 або 2

Объяснение:

x {}^{2}  + 1.2 = 2.6x

x {}^{2}  +  \frac{6}{5}  =  \frac{13}{5} x

домножимо обидві частини рівняння на 5:

5x {}^{2}  + 6 = 13x

5x {}^{2}  + 6 - 13x = 0

x(5x - 3) - 2(5x - 3) = 0

(5x - 3)(x - 2) = 0

5x - 3 = 0

або

x - 2 = 0

тоді, рівняння має два розв'язки:

х = 0,6 або 2

Отвечает Меркулова Мария.
Х²+6/5=13/5х. | •5
5х²+6=13х
5х²-13х+6=0
D=b²-4*a*c
D=(-13)²-4*5*6=169-120=49
√D=√49=7
X1,2=-b±√D/2*a
X1= 13+7/10=2
X2=13+7/10 =0,6
Ответ:2;0,6