Знайти точки, які належать графіку функції y = 7 - xA(7; 0) ; В (0; 7); C(4; 2); D (- 4; - 3)


Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.

Ответ:

точки А(7;0), В(0;7)

Объяснение:

y = 7 - x

A(7;0)

у = 7 - 7 = 0,

0=0, тобто точка А належить графіку функції;

В(0;7)

у = 7 - 0 = 7

7=7, тобто точка В належить графіку функції.

Всі інші точки НЕ належать графіку функції.