Функція задана формулою у = - 3х + 1. Складіть таблицю значень функції для значень аргументу - 4;

- 2; 0; 2; 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Ртищева Ксения.

Ответ:

у=-3x+1

y(-4) = -3•(-4) +1

y(-4) =12+1

y(-4) =13

____________

y=-3x+1

y(-2)=-3•(-2) +1

y(-2) = 6+1

y(-2) = 7

____________

y=-3x+1

y(0) =-3•0+1

y(0) =0+1

y(0) =1

____________

y=-3x+1

y(2) = -3•2+1

y(2) = -6+1

y(2) =-5

____________

y=-3x+1

y(4) = -3•4+1

y(4) = -12+1

y(4) = -11

____________