Арифметична професія (aₙ): 3; 8; 13... Чому дорівнює a₁₀ -?​


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Денис.

Шукаємо Арифметичну різність

d=a₂-a₁=8-3=5

Використовуємо формулу aₙ=a₁+d(n-1)

a₁₀=a₁+d(10-1)=3+5×(10-1)=48