Спростіть вираз і знайдіть його значення при m = -3,5: (m + 5)² - (m - 4)(m + 4)


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Димас.

Ответ:

(m + 5)² - (m - 4)(m + 4)= (m+5)*(m+5) - (m - 4)*(m + 4)=m²+5m+5m+25-(m²+4m-4m-16)=m²+10m+25-(m²-16)=m²+10m+25-m²-16=10m+9

Если m= -3,5, то 10*(-3,5)+9= -35+9= -26