Функцію задано формулою у=5х-2. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Юрий.

Ответ:

у=5х-2

х=3

у=5*3-2

у=15-2

у=13

Отвечает Мишагина Ксения.

Ответ:13

Объяснение:

3*5-2=13=>y=13