В урні міститься 12 кульок: 4 білі і 8 чорних. Навмання виймають 3 кульки. Яка ймовірність, що

серед вийнятих кульок усі 3 - ЧОРНІ?? Срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Ника.

Ответ:

Объяснение:

n=12!/(12-3)!=(9*10*11*12)/9=1320

m=8!/(8-3)!=(5*6*7*8)/5=336

P=m/n=336/1320=0.25454545454