На У магазин завезли 136 телевізорів, пральних машин - у 4 рази менше, а холодильників 68 штук

більше, ніж пральних машин. У скільки ра- зів більше завезли холодильників, ніж пральних машин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.

Ответ:

у 3 рази більше

Пошаговое объяснение:

1) 136÷4=34 (пральні машини)

2)68+34=102 (холодильника)

3)102÷34=3 (у 3 рази більше)