В урні міститься 12 кульок: 4 білі і 8 чорних. Навмання виймають 3 кульки. Яка ймовірність, що

серед вийнятих кульок усі 3 - білі?Сроооооочно

Ответы на вопрос

Отвечает Босяк Дима.
Кількість всіх подій - вийняти три кульки - C^3_{12}
Кількість сприятливих подій -вийняти три білі кульки C^3_4
шукана ймовірність
\frac{C^3_{4}}{C^3_{12}}=\frac{4!}{3! *(4-3)!}:\frac{12!}{3!*(12-3)!}=
=\frac{4!*3!*9!}{3!*1!*12!}=\frac{1*2*3*4}{10*11*12}=\frac{1}{55}

---
3!=1*2*3
12!=1*2*3*4*5*6*7*8*9*10*11*12
4!=1*2*3*4
9!=1*2*3*4*5*6*7*8*9