X⁴-5x²-6=0 Розв'яжіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Артюшина Ангелина.

Відповідь:

x1=6

x2=-1

Пояснення:

a=1

b=-5

c=-6

D=b²-4ac

D=-5²-4×1×(-6)=25+24=49

x1=\frac{5+7}{2}=6

x2=\frac{5-7}{2}=-1

Отвечает Сарсентаева Нурсулу.

x⁴-5x²-6=0

нехай х^2 = a

a^2 - 5a -6 =0

D = 25 + 24 = 49 = 7^2

a1 = (5+7)/2 = 6

a2 = (5-7)/2 = -1

тепер робимо обернену заміну

x^2 = 6

x^2 = -1 - корінь не підходить , бо x^2 не може дорівнювати від'ємному числу

тоді :

х = ±√6