При яких значення x значення виразу x(x-3) на 3 більше за значення виразу (2x-1)(x+3)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирович Валера.

x(x-3) - (2x-1)(x+3) = 3

х^2 - 3x - (2x^2 + 6x - x - 3) = 3

x^2 - 3x - 2x^2 - 6x + x + 3 = 3

- x^2 - 8x = 0

- (x^2 + 8x) = 0

x^2 + 8x = 0

x( x + 8) = 0

x = 0 або x = -8

тоді при 0 або -8 виконується умова