В арифметичній прогресії 10 членів. Сума першого й десятого членів дорівнює 12. Чому дорівнює сума

четвертого і сьомого членів?

Ответы на вопрос

Отвечает Комененко Дмитрий.

a4+a7=a1+a10=12
a1+3d+a1+6d=a1+a1+9d