У яких точках перетинає осі координат графік функції: y=0,2x-40 y=18-1/3x?


Ответы на вопрос

Отвечает Немыкина Карина.

Ответ:

Объяснение:

1) 0 = 2 x -40

x = 20

Ось Х ( 20, 0)

y = -2*0 -40

y = -40

Ось Y ( 0, -40)

2)  0 = 18-1/3 х

1/3 х = 18

х = 54

Ось Х ( 54, 0)

y = 18 - 1/3*0 =18

Ось Y ( 0, 18)