На графіку рівняння 2х+5у=7 взято точку з ординарною 3. Знайдіть абсцизу цієї точки.

Допоможіть!!! Даю багато балів!!!! СОРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Ответ:-8

Объяснение:2x+5y=7
2x+5×3=7
2x+15=7
2×x=7-15=-8

(Проверка)
2×(-8)+15=7