Знайдіть значення функції y=6x+3,якщо x=1 A 6 Б 4 В -1 Г -3


Ответы на вопрос

Отвечает Хатетовский Глеб.

y=6x+3, x=1

підставляємо x в y:

y=6*1+3=9.