Функцію задано формулою y= -3x+5. Знайти 1) Значення функції, якщо значення дорівнює -4. 2) Нулі

функції. 3) Чи проходить графік функції через точку (7; -16)

Ответы на вопрос

Отвечает Тимганов Данис.

Ответ:

Объяснение:

y=-3x+5

1) x=-4; y=-3·4+5=-12+5=-7

2) y=0; 0=-3x+5; 3x=5; x=5/3; x=1 2/3

3) x=7; y=-16; -16=-3·7+5; -16=-21+5; -16=-16 ⇒ проходит график функции y=-3x+5 через точку (7; -16).