Розв'язати рівняння : x² - 4|x| - 32 = 0 Якщо корінь один - впишіть число, якщо коренів кілька, то

впишіть лише числа через крапку з комою у порядку зростання. пожалуйста срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабкин Николай.

\displaystyle x^2-4|x|-32=0\\\\|x|=\left \{ {{x; x\geq 0} \atop {-x; x < 0}} \right. \\\\1. x\geq 0\\\\x^2-4x-32=0\\\\d=16+128=144\\\\x_{1.2}=\frac{4 \pm 12}{2}\\\\x_1=8; x_2=-4

второй корень не удовлетворяет

\displaystyle 2. x < 0\\\\x^2+4x-32=0\\\\D=16+128=144\\\\x_{1.2}=\frac{-4 \pm 12}{2}\\\\x_1=-8; x_2=4

второй корень не удовлетворяет

Ответ: -8;8