Функцію задано формулою у=3-2х.Знайдіть значення у, якщо х=1; х=-3; х=-0,8; х=5


Ответы на вопрос

Отвечает Закураев Данил.

Ответ:

номер 1: 1;

номер 2: 9;

номер 3: 4,6

номер 4: -7

Объяснение:

1) если х=1, то у=3-2*1=3-2=1

2) если х=-3, то у=3-2*(-3)=3+6=9

3) если х=-0,8, то у=3-2*(-0,8)=3+1,6=4,6

4) если х=5, то у=3-2*5=3-10=-7