Дві вантажівки виїхали од ночасно з двох міст назустріч одна одній. До моменту зу стрічі одна з них

пройшла 5/12 усього шляху і ще 15 км. i а iнша - половину відстані, пройденоï першою. Знайдіть відстань між містами? СРЧОНОООООО ПЖЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Анна.

Ответ: 60 км

Объяснение:


Отвечает Лодди Денис.

пусть весь путь х км, первая машина проехала (5х/12+15), а вторая

(1/2)( (5х/12+15); значит, их путь

(5х/12+15)+(1/2)( (5х/12+15)=х

(3/2)( 5х/12+15)=х

5х/12+15=2х/3

5х+15*12=8х

3х=15*12

х=15*12/3

х=5*12

х=60

значит, расстояние между городами 60 км

Ответ 60 км