Допоможіть розв'язати задачу по алгебрі будь ласка Два велосипедисти одночасно виїхалиназустріч

один одному з двох міст. Швидкістьпершого велосипедиста 10 км/год, швидкістьдругого 12 км/год. Через скільки годин вонизустрінуться, якщо відстань між містами 66км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

3 год.

Объяснение:

Швидкість першого велосипедиста відносно другого буде

10 + 12 = 22 км/год

t = 66/22 = 3 год.

Отвечает Минбаев Асылжан.

Ответ:

через 3 часа

Объяснение:

1) 10 + 12 = 22 (км/ч) - скорость сближения двух велосипедистов

2) 66 : 22 = 3 (часа) - время через которое велосипедисты встретятся