Складіть зведене квадратне рівняння, керені якого дорівнюють а і а -3


Ответы на вопрос

Отвечает Левкович Ирина.

Ответ:

(x-a)(x-a+3) = x^{2} -ax+3x-ax+a^2-3a = x^2 + (3-2a)x + a(a-3)