Функцію задано формулою у = 3х – 4. Знайдіть: 1) значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює — 13; відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.

Ответ:

y = 3x - 4

если y = 13, то

13 = 3x - 4

13 + 4 = 3x

17 = 3x

x = 17/3 = 5 2/3

Отвечает Куандыкова Назлы.

Ответ:

x =  \frac{17}{3} .

Объяснение:

y = 3x - 4 \\ \\ 13  =  3x - 4 \\  3x = 13 + 4 \\ 3x = 17 \\ x =  \frac{17}{3}