катет прямокутного трикутника дорівнює 6 корінь з трьох см а прилеглий до нього кут 30 градусів

Знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Наташа.

a, b катеты, c - гипотенуза

b=6√3

A=30°

a=btg30=6√3*1/√3=6

c=a/sin30=12

p=a+b+c

p=6√3+12+6=18+6√3