Доведіть що числа 2,5 та -2,5 є кореннями рівняння x²=6,25 СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Объяснение:

есть 2 варианта:

1) х^2=6.25

х=+-корень6.25

х1=-2.5

х2=2.5

2)подставить

2.5^2=6.25

(-2.5)^2=6.25

Отвечает Косаткина Дарья.

Ответ:

х²=6.25

х*х=6.25

х=2.5

Число в квадраті прибирає мінус, тому -2.5 також можна вважати розв'язком рівняння