Функцію задано формулою у=-2х+3. знайдіть 1. значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

-3; 4,5; 0 2. значення аргументу, при якому, значення функції дорівнює 7; -3; 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоленская Ника.

y =  - 2x + 3

y( - 3) =  - 2 \times ( - 3) + 3 = 6 + 3 = 9

y(4.5) =  -2  \times 4.5 + 3 =   \\  - 9 + 3 =  - 6

y(0) =  - 2 \times 0 + 3 = 3

y = 7 \\  - 2x + 3 = 7 \\  - 2x = 7 - 3 \\  - 2x = 4 \\x =  4 \div ( - 2) \\ x =  - 2

y =  - 3 \\  - 2x + 3 =  - 3 \\ 2x = 3 + 3 \\ 2x = 6 \\ x = 6 \div 2 \\ x = 3

y = 0 \\  - 2x + 3 = 0 \\ 2x = 3 \\ x =  \frac{3}{2}  \\ x = 1.5