В арифметичній прогресії перший член а1 і різниця d. Знайдіть суму її перших n членів Sn, якщо а1 =

3, d = 2, n = 32 даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

Задана арифм. прогрессия ,   a_1=3\ ,\ \ d=2\ \ ,\ \ n=32  .

Cумма n первых членов арифм. прогрессии    S_{n}=\dfrac{2a_1+d(n-1)}{2}\cdot n  ,

S_{32}=\dfrac{2a_1+31\, d}{2}\cdot 32=\dfrac{6+31\cdot 2}{2}\cdot 32=\dfrac{68}{2}\cdot 32=34\cdot 32=1088