Знайдіть більшу сторону прямокутника, якщо довжина однієї його сторони менша від іншої на 9 см, а

площа такого прямокутника дорівнює 36 см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахитова Наталья.

Ответ:

12 см

Объяснение:

Нехай  х - довжина однієї сторони, тоді х-9 - довжина другої сторони.  Площа прямокутника дорівнює добутку довжини на ширину.                    S= x*(x-9)    x*(x-9)= 36    x^2-9x=36     x^2-9x-36=0   Знаходимо корені квадратного рівняння . х = 12 (см)