Обчисліть площу ромба abcd периметр якого дорівнює 48 см а сторони пропорційні числам 5 і 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Грищук Дима.

Ответ:

135 см²

Объяснение:

p= (a+b)2

(5x+3x)2=48

16x=48

x=3

a=5×3=15

b=3×3=9

s=a×b

s=15×9=135 см²