Напишіть яку-небудь систему лінійних рівнянь, яка має розв’язок (1;-2).


Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Михаил.

Ответ:

x - y = -1

x * y = -2

Объяснение:

1 - 2 = -1

1 * (-2) = -2