2. Човен проходить за 3 год за течією і 4 год проти течії 90 км. Цей самий човен за 2 год проти

течії проходить на 10 км більше, ніж за 1 год за течією. Знайти власну швидкість човна і швидкість течії. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

תן x להיות מהירות הסירה במים עומדים, y להיות מהירות הזרימה

ואז x + y מהירות לאורך הזרם x - y מהירות נגד הזרם

3(x+y)+4(x-y)=90  3x+3y+4x-4y=90 7x-y=90   7x-y=90

2(x-y)-10=x+y       2x-2y-10-x-y=0     x-3y=10   7x-21y=70

                                                                        0x+20y=20                

                                                                               y=1

7x=90+y

7x=90+1=91

x=13

תגובה מהירות זרימה 1 קמ "ש מהירות סירה 13 קמ" ש