Знайдіть 6 член геометричної прогресії (bn) якщо b1 =1/9 q=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артем.
Ответ:
1024/9
Объяснение:
bn=b1*qn-1
b6=1/9*q⁵
b6=1/9*4⁵=1/9*1024=1024/9=113 7/9