Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -4√2; 4; -2√2;


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Ксения.

Відповідь:

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Царёва Снежана.

Ответ:

8-8√2

Объяснение:

b₁=-4√2

q=b₃/b₂=-2√2/4=-√2/2; IqI<1

s=b₁/(1-q)=-4√2/(1+√2/2)=-8√2/(2+√2)=

-8√2*((2-√2)=/((2+√2)*(2-√2))=(16-16√2)/(4-2)=8-8√2