Знайдіть значення функції,якщо значення аргументу дорівнює 2 ,а функція задана формулою: у=-2х+7


Ответы на вопрос

Отвечает Никонорова Арина.

Ответ:

y = 3.

Объяснение:

Підставляємо значення х:

y =  - 2x + 7 \\ y =  - 2 \times 2 + 7 \\ y =  - 4 + 7 \\ y = 3.