Рибалка піймав 20 коропів. П'ять коропів важило по 0,8 кг, а чотири - по 0,56 кг, три - по 0,94 кг

і решта - по 0,68 кг. Знайдіть середню вагу коропів. Даю 44 балла. Очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Данил.

Відповідь:

1) 0,8*5=4(кг)

2)0,56*4=2,24(кг)

3)0,94*3=2,28(кг)

4)0,68*12=8,16(кг)

5)4+2,24+2,28+8,16=16,68(кг)

6) 16,68:4=4,17(кг)

Відповідь:4,17 кілограмів.