20 балів!!! Допоможіть будь ласка!!! Чому дорівнює кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції

f(x)=2x^2-x^3 у точці х=1

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Кирилл.

f'(x)=4x-3x^2
f'(1)=4*1-3*1^2=4-3=1
k=1