знайдіть число k якщо відомо що графік рівняння kx+4y=-8 проходить через точку a(-2 7) ОЧЕН НУЖНО

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.

Ответ: к=18

х=-2 у=7

k*(-2)+4*7=-8

-2к+28=-8

-2к=-8-28

-2к=-36/-2

к=18