Із точки A до площини проведено похилу ABі перпендикуляр AO. Знайдіть OB якщо AB=26 см, AO=24см


Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Броніслав.

OB^2 = AB^2 - AO^2

OB^2 = 676 - 576 = 100

OB = 10cm